МГЕО "Наш дім - Манява" » » Робоча зустріч з заступником голови облдержадміністрації Ярославом Паранюком - 25 Грудня 2017

24.09.2018 / Коментарів: 0 / Категорія: / Добавив: Гість

Днями керівник молодіжної громадсько-екологічної організації «Наш дім – Манява» - Микола Скиданюк та експерт організації Тарас Рашкевич зустрілися з заступником голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації Ярославом Паранюком.
Під час зустріч детально обговорено стан енергетичної політики, шляхи покращення енергоефективності та енергозбереження в бюджетних установах, використання відновлювальних джерел енергії та захист довкілля під час реалізації відповідних заходів на території Івано-Франківської області.
Ярославу Паранюку було передано рекомендації щодо покращення енергетичної політики на території Івано-Франківської області, які відображають думку МГЕО «Наш дім – Манява», Словацької екологічної асоціації «Сосна»  та Української кліматичної мережі. 
Варто зазначити, що рекомендації побудовані на Українському та Словацькому досвіді впровадження енергозберігаючих заходів.  
Сподіваємося, що спільними зусиллями влади, бізнесу та громадськості ми зможемо зберегти довкілля для майбутніх поколінь. 
Дані рекомендації підготовлені в рамках реалізації проекту  «Зелена енергія: Словацько-Український досвід».
Проект реалізується МГЕО «Наш дім – Манява» у партнерстві зі Словацькою екологічною асоціацією «Сосна» за фінансової підтримки Словацького агентства з розвитку міжнародної співпраці. 
 


Коментарі (0)

Коментувати

Молодіжна громадсько-екологічна організація "Наш дім - Манява"© 2003-2017/ All right reseved / Design by VWStudio /