МГЕО "Наш дім - Манява" » » Роботи з утилізації гексахлорбензолу в зоні консервації Добровського кар»єру у Калуші проводитиме ДП «Національний центр поводження з небезп - 7 Вересня 2010

20.01.2018 / Коментарів: 0 / Категорія: / Добавив: Гість

     Зазначені роботи проводитимуться відповідно до тимчасового технологічного регламенту Міністерства охорони навколишнього природного середовища України, погодженого Міністерством України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи. Для забезпечення контролю за дотриманням вимог цього тимчасового технологічного регламенту і відповідних обсягів виконаних робіт затверджено склад комісії, яку очолив заступник начальника головного управління регіонального розвитку Микола Гладун. За цільовим використанням коштів «здійснюватиме постійний контроль» КРУ в області. Контроль за виконанням цього розпорядження покладено на першого заступника голови ОДА Василя Плавюка.
      Довідка. Розпорядження голови ОДА №583 прийнято на виконання Закону України «Про затвердження Указу Президента України від 10 лютого 2010 року №145 «Про оголошення територій м. Калуша та сіл Кропивник і Сівка Калуська Калуського району Івано-Франківської області зоною надзвичайної екологічної ситуації», відповідно дло розпорядження Кабінету Міністрів України №381 від 2 березня, протоколів Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій та на основі висновків і рекомендацій спільної місії ООН та Комісії Європейського союзу з ліквідації цієї надзвичайної ситуації. Встановлені дійсні масштаби необхідних технічних робіт та їх виконавець - державне підприємство «Національний центр поводження з небезпечними відходами». 
                                                                                        Прес-служба голови ОДА  


Коментарі (0)

Коментувати

Молодіжна громадсько-екологічна організація "Наш дім - Манява"© 2003-2017/ All right reseved / Design by VWStudio /