МГЕО "Наш дім - Манява" » » Розпочато очищення 9 регіонів України від непридатних пестицидів - 20 Листопада 2010

14.12.2017 / Коментарів: 0 / Категорія: / Добавив: Гість

    Міністерство охорони навколишнього природного середовища України розпочало збір і перезатарювання непридатних до використання пестицидів і агрохімікатів на території Волинської, Луганської, Тернопільської, Хмельницької, Кіровоградської, Чернівецької областей та АР Крим. Крім того, до кінця тижня почнуться роботи в Донецькій області. Про це повідомив директор Департаменту екологічної безпеки Мінприроди України Олександр Соколов на прес-конференції 18 листопада.
    Всього до кінця 2010 року за кошти державного та обласних фондів навколишнього середовища буде зібрано та вивезено для знищення близько 2 тисяч тонн пестицидів. При цьому територія 4 областей (Волинської, Донецької, Тернопільської та Чернівецької) та місто Севастополь будуть очищені повністю.
      Як пояснила директор департаменту екологічної безпеки Мінприроди України: Очищення Україні від небезпечних відходів - пріоритетна програма Міністерства. Вже в цьому році ми вивеземо більшу кількість застарілих пестицидів, ніж протягом 2007-2009 років. Стратегія Мінприроди полягає не в точковій ліквідації складів і місць зберігання, а в комплексній повного очищення кожного регіону за умови збереження необхідного фінансування. Плануєте повністю вирішити питання ліквідації непридатних до використання пестицидів до кінця 2012 року ".
    Фінансування робіт відбувається з Державно та обласних фондів охорони навколишнього природного середовища. Виконавець робіт - ДП "Національний центр поводження з небезпечними відходами" при Мінприроди.
Деталі. прес-служби Міністерства охорони навколишнього природного середовища України.

    


Коментарі (0)

Коментувати

Молодіжна громадсько-екологічна організація "Наш дім - Манява"© 2003-2017/ All right reseved / Design by VWStudio /