МГЕО "Наш дім - Манява" » » Сертифікацію лісів Івано-Франківщини профінансує ЄБРР - 11 Червня 2011

14.12.2017 / Коментарів: 0 / Категорія: / Добавив: Гість

     7 червня відбулося ІІІ засідання наглядового комітету проекту «Підтримка сертифікації лісів у Івано-Франківській області».
     Андерс Портін, представник фірми Indufor Oy (Гельсінки, Фінляндія), що працює з державними лісогосподарськими підприємствами над підготовкою до сертифікації, звітував про успішне виконання запланованих дій. Він зазначив, що підготовка до сертифікації лісів Івано-Франківщини вже на фінальному етапі, її буде завершено до кінця поточного року, а вже за кілька місяців розпочнеться і сама сертифікація.
     Перший етап проекту – підготовку до сертифікації, було профінансовано за рахунок Європейського банку реконструкції та розвитку. Представник Банку Крейг Девіс оголосив, про рішення фінансувати і другий етап – сертифікацію.
У засіданні комітету взяли участь перший заступник начальника Івано-Франківського ОУЛМГ Олійник Р.Р., головний спеціаліст відділу лісового господарства ІФОУЛМГ Параскевова О.М., директор УкрНДІгірліс Парпан В.І. (м.Івано-Франківськ), перший заступник директора УкрНДІЛГА Букша І.Ф. (м. Харків), начальник управління лісового господарства ДАЛРУ Романовський В.Ф. (м.Київ).
kolomyya.org


Коментарі (0)

Коментувати

Молодіжна громадсько-екологічна організація "Наш дім - Манява"© 2003-2017/ All right reseved / Design by VWStudio /