МГЕО "Наш дім - Манява" » » Сміття та автівки – основна проблема річок Івано-Франківська - 18 Липня 2012

12.12.2017 / Коментарів: 0 / Категорія: / Добавив: Гість

За підсумками перевірок, які були проведені працівниками управління з питань надзвичайних ситуацій, більшість мешканців Івано-Франківська влітку відпочиває на річках.

Відносно задовільним начальник управління з питань надзвичайних ситуацій Юрій Щочкін називає стан місць відпочинку на правому березі ріки Бистриця Солотвинська в районі вул. Набережна, а також на лівому березі ріки Бистриця Надвірнянська в районі вул. Івасюка. Ці місця відпочинку обладнані кабінками для переодягання, є стенди з правилами поведінки на воді, встановлені контейнери для сміття. Проте територія тут буває засміченою і потребує постійного прибирання.
Недоліком цих місць відпочинку є рух приватного легкового автотранспорту по дамбі в районі вул. Івасюка. Там обладнаний спортивний майданчик і до нього їздять по дамбі ті, хто на ньому займається.

Дещо гіршим Юрій Щочкін називає стан інших місць відпочинку. На лівому березі ріки Бистриця Солотвинська, в районі автодорожнього моста на вул. Галицькій, обладнані кабінки для переодягання, встановлені грибки, але немає жодного контейнеру для сміття. Також відмічений рух автомобілів по дамбі в районі вул. Пасічна.
„Незадовільний стан місць відпочинку на правому березі ріки Бистриця Надвірнянська, в районі с.Угорники, та в районі Черніївського мосту. Тут взагалі відсутні кабінки для переодягання, контейнери для сміття, територія місця відпочинку засмічена”, – сказав начальник управління з питань надзвичайних ситуацій.

Він також запропонував посилити роботу міського відділу УМВС щодо патрулювання місць відпочинку. Адже під час перевірок на берегах річок помітили лише працівників „Штабу громадських формувань” і жодного патруля міліції.

Міський голова Івано-Франківська Віктор Анушкевичус нагадав, що після постійних толок з берегів річок вивозять по 2-3 машини сміття. „Ніхто ж не приїхав звідкись смітити. Самі мешканці міста спочатку смітять, а потім починають обурюватися забрудненою територією”, – сказав мер міста.

Він запропонував також встановити додаткові контейнери, висловивши сподівання, що може тоді відпочивальники не залишатимуть сміття на березі.


Коментарі (0)

Коментувати

Молодіжна громадсько-екологічна організація "Наш дім - Манява"© 2003-2017/ All right reseved / Design by VWStudio /