МГЕО "Наш дім - Манява" » » Спека в Австралії - 13 Січня 2010

13.12.2017 / Коментарів: 0 / Категорія: / Добавив: Гість

40 градусна спека в Австралії тримається три дні поспіль, тягнучи за собою жахливі наслідки
У Мельбурні у ніч на вівторок зафіксували рекордну нічну температуру повітря у 32 градуси Цельсія. Такої спеки тут не було з 1902 року. Вдень стовпчик термометра сягав 40 градусів.
Більше 20 людей стали жертвами сильної спеки, яка вже декілька днів є на південному сході Австралії. За даними працівників охорони здоров'я країни, більшість загиблих - літні люди, що не витримали екстремальних температур
Через перегрів системи електропостачання, без світла залишилися близько 30 тисяч осіб. Також постраждала міська транспортна галузь: у Мельбурні скасовано близько 140 рейсів через несправності у системах кондиціонування.
У штатах Вікторія, Новий Південний Уельс та Південна Австралія оголошено найвищий рівень загрози лісових пожеж, які доволі часто виникають на Зеленому континенті. По всій території набула чинності заборона на будь-яке використання вогню.
Порушена і транспортна система: ряд світлофорів перестали працювати, а влада була вимушена зупинити залізничне сполучення, оскільки через високу температуру згинаються рейки.


Коментарі (0)

Коментувати

Молодіжна громадсько-екологічна організація "Наш дім - Манява"© 2003-2017/ All right reseved / Design by VWStudio /