МГЕО "Наш дім - Манява" » » США та Китай ратифікували Паризьку кліматичну угоду - 4 Вересня 2016

21.11.2018 / Коментарів: 0 / Категорія: / Добавив: Гість

Китай і США несуть відповідальність за майже 40 відсотків світових викидів парникових газів. До сих пір угоду ратифікували лише 24 країни, сумарні викиди яких складають лише 1 відсоток від глобальних викидів парникових газів. Щоб вступити в силу, Парьзька угода має бути ратифікована принаймні 55-ма країнам, що відповідають за щонайменше 55 відсотків глобальних викидів.
Старший віце-президент з питань клімату та енергетики WWF-США Лу Леонард сказав, що ця подія дає великі надії на спеціальний захід Організації Об'єднаних Націй, запланований на 21 вересня в Нью-Йорку, який має забезпечити якнайшвидший вступ в силу Паризького угоди. "Термінова і прискорена реалізація Паризької кліматичної угоди вкрай необхідна для того, щоб запобігти найгірших наслідків зміни клімату. Так швидко приєднавшись до угоди, президенти Обама та Сі Цзіньпін сигналізують іншим країнам, що Паризький договір може набути чинності вже в цьому році. Ще пів року тому це здавалося неможливим", - сказав він.
Генеральний директор WWF-Китаю Ло Зі Пінг вважає, що ратифікація угоди з боку Китаю посилає обнадійливий сигнал світу. "Ця подія ясно показує рішучість Китаю реалізувати Паризьку угоду. Вона також демонструє, що Китай бере на себе лідируючу роль в глобальних зусиллях із запобігання зміни клімату. Тепер інші країни повинні швидко ратифікувати угоду і скоротити свої викиди відповідно до довгострокових цілей Паризької угоди, на основі науки і справедливості, і, отже, збільшуючи їх поточні зобов'язання".
Наталя Гозак, старший координатор проектів WWF в Україні, додала: "Ратифікація Паризької угоди краінами, відповідальними за найбільші викиди парникових газів, є знаком того, що перехід світу від вугільноі енергетики таки неминучий. Але лишається відкритим питання ефективного скорочення викидів, оскільки зараз плани щодо такого скорочення ведуть людство до потепління, вдвічі більшого за безпечний рівень".


Коментарі (0)

Коментувати

Молодіжна громадсько-екологічна організація "Наш дім - Манява"© 2003-2017/ All right reseved / Design by VWStudio /