МГЕО "Наш дім - Манява" » » Стан об’єктів заповідного фонду на території Манявської сільської ради. - 16 Листопада 2010

21.01.2018 / Коментарів: 0 / Категорія: / Добавив: Гість

      Нещодавно Указом Президента України «Про території та об’єкти природно-заповідного фонду загальнодержавного значення Луганської та Івано-Франківської області» було підвищено статус Гідрологічної пам’ятки природи «Манявський водоспад». Згідно з даним Указом Манявському водоспаду було надано статус гідрологічної пам’ятки природи загальнодержавного значення. Площа території 1 га. 
     Інформаційна довідка: Мальовничий водоспад над товщею флішових утворень еоцену Скибового Покриву Карпат, оточений ялицево-буковими насадженнями.
    Однак даний Указом було скасовано заповідний статус з 2 гектарів лісового заказника загальнодержавного значення «Урочище Скит Манявський» з подальшою їх передачею місцевій громаді для розміщення сільського кладовища.
     Інформаційна довідка: земельна ділянка на території 2 гектарів в урочищі «Скит Манявський» не має особливих природних цінностей, представлена середньовіковими ялиново-ялицевими деревостаном – 0,4 га, плантацією інтродукованої чорноплідної горобини – 0,6 га та трав’яною рослинністю з березово-веребово-вільховим рідколісся на місці колишнього лісового розсадника – 1 га, відсутні види флори і фауни занесені до Червоної книги України.Коментарі (0)

Коментувати

Молодіжна громадсько-екологічна організація "Наш дім - Манява"© 2003-2017/ All right reseved / Design by VWStudio /