МГЕО "Наш дім - Манява" » » Три обласні ради спільно дбатимуть про Дністровський каньйон - 12 Серпня 2011

13.12.2017 / Коментарів: 0 / Категорія: / Добавив: Гість

     Керівництво трьох обласних рад – Тернопільської, Івано-Франківської та Чернівецької підписали тристоронню угоду «Про співробітництво по збереженню природних екосистем, розвитку туристичного та рекреаційного потенціалу Дністровського каньйону».
     Згідно з угодою, сторони об’єднають зусилля по збереженню біологічного різноманіття, природних екосистем і врегулювання питань ефективного функціонування установ та територій природно-заповідного фонду.
      Ще одна важлива мета угоди, як повідомили у прес-службі Тернопільської обласної ради – забезпечення раціонального і безпечного природокористування як фактора стійкого розвитку регіону.
      Обласні ради зобов’язалися розробляти спільні програми розвитку туризму у Дністровському каньйоні, координувати зусилля для спільного розв’язання проблем забруднення Дністра, забезпечувати охорону та відтворення рибних та інших природних ресурсів, облаштовувати під’їзні шляхи, організовані місця відпочинку тощо.
      Для досягнення мети угоди створено координаційну раду, до складу якої увійшли заступники голів трьох обласних рад, голови районних рад, прилеглих до Дністровського каньйону, представники постійних комісій з питань екології та природокористування, депутати, громадські активісти.

                                                                                                                                    Джерело : Zaxid.net


Коментарі (0)

Коментувати

Молодіжна громадсько-екологічна організація "Наш дім - Манява"© 2003-2017/ All right reseved / Design by VWStudio /