МГЕО "Наш дім - Манява" » » У 2011 році буде здійснено державний облік лісів України, який не проводився з 1996 року - 2 Квітня 2011

13.12.2017 / Коментарів: 0 / Категорія: / Добавив: Гість

      Державне агентство лісових ресурсів України спільно з Українським державним проектним лісовпорядним виробничим об’єднанням розробили та затвердили Концептуальну програму розвитку лісовпорядкування на період до 2015 роки.
      Зміст зазначеної програми полягає в проведенні національної інвентаризації лісів та запровадженні в лісовпорядкуванні і лісовому господарстві сучасних географічних інформаційних технологій (ГІС-технологій). Мова йде про супутникове спостереження, прилади дистанційного зондування Землі та топографічні карти, які допоможуть в проведенні моніторингу стану лісів, запобіганні незаконних рубок та контролі за впровадженням проектів організації і розвитку лісового господарства в цілому.
      За словами Голови Держлісагентства Віктора Сівця, в 2011 році передбачено здійснення Державного обліку лісів України, який не проводився з 1996 року.
«Одним з пріоритетних напрямків роботи для державного агентства лісових ресурсів України є розвиток сучасних ГІС-технологій в лісовпорядкуванні, які допоможуть нам забезпечувати збільшення площі лісів шляхом виконання робіт з лісорозведення» — зазначив Віктор Сівець.
     «Крім того, застосування ГІС-технологій буде сприяти переходу до проведення базового лісовпорядкування за адміністративно – територіальним принципом, тобто одночасно всіх земель лісового фонду на території адміністративної області. Це дасть можливість в один рік отримувати повну та узгоджену інформацію про стан лісового фонду усіх лісокористувачів області» — наголосив Віктор Сівець.


Коментарі (0)

Коментувати

Молодіжна громадсько-екологічна організація "Наш дім - Манява"© 2003-2017/ All right reseved / Design by VWStudio /