МГЕО "Наш дім - Манява" » » У Кам’янському розробляється План дій сталого енергетичного розвитку - 8 Грудня 2016

21.11.2018 / Коментарів: 0 / Категорія: / Добавив: Гість

Реалізація плану передбачає досягнення наступних цілей в муніципальній сфері: скорочення викидів парникових газів на 20%, зниження споживання енергії на 20%, збільшення частки відновлюваної енергетики на 20%. До складу робочої групи були включені представники профільних департаментів, депутатських комісій, громадських організацій. На думку екологічної організації «Голос Природи», якісна розробка Плану дій сталого енергетичного розвитку є важливим заходом, який допоможе місту знаходити позабюджетні кошти для досягнення поставлених цілей.

Організація «Голос Природи» вважає, що при розробці Плану дій сталого енергетичного розвитку важливо враховувати особливості Кам’янського, а саме: високий рівень індустріалізації, застарілий житловий фонд, тяжке фінансове становище комунальних підприємств, неякісний облік втрат води і енергії в системах централізованого опалення і водопостачання, низький рівень самоорганізації населення.

Основною ідеєю «Угоди мерів» є взяття добровільних зобов’язань зі скорочення викидів парникових газів в муніципальній сфері за рахунок заходів в сфері енергоефективності та впровадження відновлюваної енергетики. Робиться це для того, щоб знизити негативний вплив на кліматичну систему. Однак, особливістю Кам’янського є те, що головним споживачем енергетичних ресурсів є промисловість, яка споживає 80% енергії, в той час як в бюджетній і комунальній сфері споживається не більше 20% енергії.


Коментарі (0)

Коментувати

Молодіжна громадсько-екологічна організація "Наш дім - Манява"© 2003-2017/ All right reseved / Design by VWStudio /