МГЕО "Наш дім - Манява" » » У Маняві відбулася зустріч представників Івано-Франківської ОДА та Богородчанської РДА з місцевими жителями. - 10 Вересня 2010

13.12.2017 / Коментарів: 0 / Категорія: / Добавив: Гість

        9 вересня 2010 року у приміщенні Манявської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулася зустріч представників Івано-Франківської ОДА та Богородчанської РДА з місцево владою та місцевими жителями. У зустрічі взяло участь близько 150 місцевих жителів. У засіданні взяли участь заступник голови Івано-Франківської ОДА Брус В. Х, голова Богородчанської РДА – Єфімчук В. М, керівник апарату Богородчанської РДА Янів М. О., начальники управлінь Богородчанської РДА (12 чоловік), сільський голова Рудько В. Д.
      Основна мета зустрічі – виявлення місцевих соціально-економічних проблем села та включення їх у програму розвитку Богородчанського району та програму соціально-економічного розвитку Івано-Франківської області.
      У своєму виступі Брус В. Х відмітив, що на даний час керівництвом Івано-Франківської ОДА розробляється Програма «Прикарпаття – писанковий край». Розроблення даної програми відбувається за дорученням Президента та Уряду України. Основна мета програми – виробити стратегію спільних дій по розвитку населених пунктів Прикарпаття (а це 767 сіл).
     Саме перед підготовку даної програми заплановані зустрічі з місцевими жителями, та врахування думки місцевості у розробці даної програми. 
 Середо основних пріоритетів розвитку Маняви на найближчий час є:
1. Переведення Манявської ЗОШ І-ІІІ ступенів на альтернативне опалення.
2. Розвиток транспортної мережі.
3. Капітальний ремонт лікарської амбулаторії загальної практики та сімейної медицини.
Також за дорученням голови Богородчанської РДА зобов’язано Управління Держкомзему в Богородчанському районі до 20 вересня видати Манявській ЗОШ І-ІІІ ступенів Держані акти на право власності на земельні ділянки Манявської ЗОШ. Серед інших доручень керівництва області – проведення ремонту каналізаційних мереж Манявської ЗОШ І-ІІІ ступенів. 


Коментарі (0)

Коментувати

Молодіжна громадсько-екологічна організація "Наш дім - Манява"© 2003-2017/ All right reseved / Design by VWStudio /