МГЕО "Наш дім - Манява" » » У прикарпатських лісах розпочався "сезон тиші" - 10 Квітня 2016

28.05.2018 / Коментарів: 0 / Категорія: / Добавив: Гість

У період масового розмноження диких тварин забороняється проведення робіт та заходів у природному середовищі, які є джерелом підвищеного шуму та неспокою (пальба, вибухові роботи, феєрверки, санітарні рубки лісу, проведення ралі та інших змагань на транспортних засобах тощо), застерігає Держекоінспекція в Івано-Франківській області.

Виконавчі органи сільських, селищних, міських рад повинні оголошувати в місцях масового розмноження та вирощування потомства дикими тваринами "сезон тиші" з обмеженням господарської діяльності та добуванням об’єктів тваринного світу.

Забезпечувати охорону середовища існування, умов розмноження і шляхів міграції тварин зобов’язані підприємства, установи, організації і громадяни при здійсненні будь-якої діяльності, що впливає або може вплинути на стан тваринного світу. Навіть використання лісових ресурсів і проведення  лісогосподарських заходів повинні здійснюватися з урахуванням збереження сприятливих умов для розмноження диких тварин.

Державна екологічна інспекція в Івано-Франківській області на час "сезону тиші" встановлює контроль щодо недопущення підвищеного шуму в середовищах перебування диких тварин.


Коментарі (0)

Коментувати

Молодіжна громадсько-екологічна організація "Наш дім - Манява"© 2003-2017/ All right reseved / Design by VWStudio /