МГЕО "Наш дім - Манява" » » Україні необхідно скоротити викиди СО2 у найблищі 12 років - 15 Грудня 2018

23.01.2019 / Коментарів: 0 / Категорія: / Добавив: Гість

Україна поділяє вимоги Саміту, адже день тому в своїй заяві міністр екології Остап Семерак наголосив, що всі держави мають забезпечувати скорочення викидів СО2. Експерт Національної Академії Наук – Олександр Дячук у заяві під час події повідомив про вразливість України до змін клімату та початок процесу оновлення національної цілі в Паризьку кліматичну Угоду.
“Ми закликаємо всі уряди об’єднатися і не допустити будь-якого посереднього результату на міжнародних кліматичних переговорах COP24. Ми, країни, що розвиваються та потерпають від кліматичних аномалій. Ми пообіцяли зробити всі можливі заходи аби протидіяти зміні клімату” – сказала Хільда ​​Гейне, президент Маршаллових Островів та голова Саміту.
Група з 48 найбільш вразливих країн, попередила, що їх народи живуть в умовах постійних повеней, посух та екстремальних погодних аномалій. Все це спустошує навколишнє середовище існування та руйнує економіку. Не менш серйозних наслідків може зазнати і Україна, якщо у найближчі 12 років країни не почнуть реально скорочувати викиди.
“Україні важливо активніше брати участь у міжнародному кліматичному процесі. Чим більше країн вимагатимуть рішучих дій зі скорочення викидів парникових газів і показуватимуть приклад – тим конкретнішими будуть рішення на Переговорах.” – коментує голова Української Кліматичної Мережі – Ілля Єременко.
Міжнародні кліматичні переговори ООН продовжуються в Польщі до 15 грудня. Від України присутні не лише офіційна делегація уряду, але й численна група громадських організацій в якості спостерігачів.


Коментарі (0)

Коментувати

Молодіжна громадсько-екологічна організація "Наш дім - Манява"© 2003-2017/ All right reseved / Design by VWStudio /