МГЕО "Наш дім - Манява" » » В Богородчанському районі відсутні браконьєри. Або як видати бажане за дійсне - 9 Жовтня 2012

12.12.2017 / Коментарів: 0 / Категорія: / Добавив: Гість

Прокуратура Богородчанського району перевірила дотримання вимог чинного законодавства у сфері охорони, відтворення та раціонального використання тваринного світу в ДП «Солотвинське лісове господарство» та виявила там численні порушення.
Так, маючи в користуванні мисливські угіддя на території Богородчанського району загальною площею 16,9 тис. га, єгерська служба лісгоспу складається лише з 1 мисливствознавця та 2 єгерів. Недостатня штатна чисельність працівників, зайнятих у мисливському господарстві негативно впливає на стан охорони об'єктів тваринного світу та боротьбу з браконьєрством.
Як наслідок, більшість рейдових перевірок правил полювання, які проводяться у лісовому господарстві, носять формальний характер. За їх результатами впродовж 2012 року не виявлено жодних порушень.
Крім того, в ході прокурорської перевірки в ДП «Солотвинське ЛГ» виявлено, що працівники єгерської служби у неналежному стані підтримують межові та охоронні знаки, інформаційні аншлаги, квартальні та ділянкові стовпи, а також протипожежні споруди.
На усунення виявлених порушень прокуратурою району внесено подання директору ДП «Солотвинське лісове господарство».


Коментарі (0)

Коментувати

Молодіжна громадсько-екологічна організація "Наш дім - Манява"© 2003-2017/ All right reseved / Design by VWStudio /