МГЕО "Наш дім - Манява" » » В Івано-франківській області стався прорив трубопроводу - 13 Вересня 2010

11.12.2017 / Коментарів: 0 / Категорія: / Добавив: Гість

     12.09.2010р. приблизно о 19год поблизу села Болохів Калуського району відбуласярозгерметизація продуктопроводу Дрогобич-Калуш ТОВ «Карпатнафтохім», що спричинило витік дизпалива на рельєф та у поверхневі води потічка Болоховець. Аварія сталася на землях державного лісового фонду ДП «Калуське лісове господарство».
     Отримавши повідомлення про аварійну ситуацію, спеціалісти Державної екологічної інспекції в Івано-Франківській області одразу виїхали на місце події. Перевіркою встановлено, що загальна площа забрудненої території орієнтовно складає 112м2, глибина просочування нафти в грунт – 20см. На даний час проводиться локалізація та ліквідація забруднення шляхом встановлення загат, загороджень і обробка сорбентом «Еконодин», а також шляхом спалювання дизпалива в 2-х місцях.
      На місці забруднення працівниками Держекоінспекції відібрано проби ґрунтута поверхневих вод потічка Болоховець. Після отримання результатів аналізів будуть нараховані збитки, завдані навколишньому природному середовищу. Перевірка триває.


Коментарі (0)

Коментувати

Молодіжна громадсько-екологічна організація "Наш дім - Манява"© 2003-2017/ All right reseved / Design by VWStudio /