МГЕО "Наш дім - Манява" » » В Івано-Франківській області з вини чиновників були забруднені землі міста - 11 Листопада 2011

11.12.2017 / Коментарів: 0 / Категорія: / Добавив: Гість

       Івано-Франківською міжрайонною природоохоронною прокуратурою із залученням фахівців державної екологічної інспекції в Івано-Франківській області, проведено перевірку дотримання вимог чинного природоохоронного законодавства в сфері поводження з відходами на території Городенківської міської ради. У ході перевірки встановлено, що посадові особи міськради протягом 2005-2011 років, грубо порушуючи закони України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про відходи», «Про охорону земель», допустили несанкціоноване розміщення звалищ твердих побутових відходів, загальною площею 618 , 5 м2, в районі вулиць Набережна та Рибчука, на березі озера «Спіртзаводській», що відноситься до земель Городенківської міської ради.
         Внаслідок цього, згідно з розрахунком, проведеним фахівцями державної екологічної інспекції в Івано-Франківській області, на підставі «Методики визначення розмірів шкоди, зумовленої забрудненням і засміченням земельних ресурсів через порушення природоохоронного законодавства» з наступними змінами, навколишньому середовищу, державним та громадським інтересам завдано збитків на загальну суму близько 150 тис. грн.
         За фактом службової недбалості, допущеної службовими особами Городенківської міської ради, Івано-Франківським міжрайонним природоохоронним прокурором порушено кримінальну справу за ознаками складу злочину, передбаченого ч. 2 ст. 367 Кримінального кодексу Україні.

                                                   Автор: Генеральна прокуратура Україна


Коментарі (0)

Коментувати

Молодіжна громадсько-екологічна організація "Наш дім - Манява"© 2003-2017/ All right reseved / Design by VWStudio /