МГЕО "Наш дім - Манява" » » В Карпатах збудують центр для "екологічного Давосу" за 22 мільйони - 5 Вересня 2012

11.12.2017 / Коментарів: 0 / Категорія: / Добавив: Гість

Карпатський біосферний заповідник Міністерства охорони навколишнього природного середовища 27 серпня за результатами тендеру уклав з ТОВ "БК "Еверест-М" угоду на будівництво Міжнародного навчально-дослідного центру з вивчення букових пралісів Карпат.

Вартість угоди становила 21,85 мільйона гривень.

Навчально-дослідний центр повинні збудувати у селі Кваси, Рахівський району, Закарпатської області до кінця 2014 року.

За словами директора Карпатського біосферного заповідника Федіра Гамора, в будівлі центру збираються розмістити готель на 50 місць, лабораторно-навчальні приміщення, бібліотеку, конференц-зал на 150 місць, їдальню, виставкові холи площею в 600 квадратних метрів з інтерактивною експозицією букових пралісів.

В центрі окрім досліджень планують проводити міжнародні конференції в рамках започаткованої Карпатським біосферним заповідником та редакцією газети "Голос України" ідеї створення "екологічного Давосу".

Також український дослідницький центр відіграватиме координуючу роль у мережі навчальних центрів, які паралельно створюються в Словаччині та Німеччині у рамках україно-словацько-німецького об'єкта Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО "Букові праліси Карпат та давні букові ліси Німеччини".

Пропозиція "Евересту" не була найдешевшою на тендері.

У конкурсі крім нього брали участь ще шість компаній і п'ять з них пропонували виконати замовлення на кілька мільйонів дешевше, однак частина з них не мала досвіду виконання подібних робіт, а частина не надала усі необхідні документи, тому їх заявки було відхилено.

Букові праліси Карпат — транснаціональний природний об'єкт, що простягається від Рахівських гір та Чорногірського хребта в Україні на захід до гір Буковські Врхи та Вигорлат у Словаччині. Понад 70% території об’єкта розташовані саме в Україні.

www.lesovod.org.ua


Коментарі (0)

Коментувати

Молодіжна громадсько-екологічна організація "Наш дім - Манява"© 2003-2017/ All right reseved / Design by VWStudio /