МГЕО "Наш дім - Манява" » » В області впроваджується інвестиційно-інноваційний проект - виробництво дитячого харчування на основі екологічно чистого коров’ячого молока - 15 Вересня 2010

20.01.2018 / Коментарів: 0 / Категорія: / Добавив: Гість

     З метою розвитку органічного землеробства на промисловій основі та створення на Івано-Франківщині виробничої бази з використанням сучасних технологій для виготовлення екологічно чистих продуктів харчування, в тому числі дитячих, затверджено календарний план виконання робіт першого етапу інвестиційно-інноваційного проекту «Виробництво дитячого харчування на основі екологічно чистого коров’ячого молока в Рогатинському районі». Відповідне розпорядження підписав голова ОДА Михайло Вишиванюк.
     Прикарпатському науково-аналітичному центру доручено приступити до виконання робіт першого етапу проекту (проведення консультацій щодо визначення асортименту продукції дитячого харчування з коров’ячого молока, здійснення аналізу ринку національного виробництва дитячого харчування та дослідження можливості виходу на ринки інших країн, проведення оцінки матеріально-технічної бази, аналізу місця розташування заводу, вибір технологічного процесу виробництва та визначення вартості обладнання). 
      Згідно з затвердженим календарним планом оформлення результатів проекту та презентаційних матеріалів відбудеться в грудні 2010 року. Повний комплект науково-технічної продукції буде переданий в головне управління економіки ОДА.
   Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покладено на головного відповідального виконавця – головне управління економіки ОДА. Контроль за виконанням – на заступника голови ОДА І.Зварича.Коментарі (0)

Коментувати

Молодіжна громадсько-екологічна організація "Наш дім - Манява"© 2003-2017/ All right reseved / Design by VWStudio /