МГЕО "Наш дім - Манява" » » В селі Глибоке завершено реалізацію проекту «Будівництво інженерних мереж, водопостачання та каналізації у ІІ-му корпусі дитячого садка «Кал - 10 Березня 2014

11.12.2017 / Коментарів: 0 / Категорія: / Добавив: Гість

30 вересня 2010 року Рада ООН по правах людини ухвалила резолюцію, яка визнала право на воду та санітарію основними правами людини і таким чином закріпила рішення Генеральної Асамблеї ООН і підтвердила, що «право людини на безпечну питну воду і санітарію є похідним права на адекватний життєвий рівень і нерозривно пов’язане з правом на найвищий досяжний стандарт фізичного і розумового здоров’я, так само як право на життя та людську гідність».
На жаль, питання забезпечення права на воду та санітарію є актуальним для багатьох громадян України, враховуючи, що сьогодні в Україні централізованим водопостачанням забезпечено лише 21% сіл, а каналізовано — лише 9% сіл. І серед тих, хто не має доступу до безпечної питної води та гідних умов санітарії, є діти.
З такою проблемою стикається дуже багато населених пунктів в Україні, і зокрема заклади соціальної інфраструктури в сільській місцевості.
Дана проблемою наша організація займається з 2006 року по даний час, реалізувавши кілька проектів, що стосуються вирішення проблем використання водних ресурсів на території Карпатського регіону.
З метою реалізації стратегічних цілей організації, збереження та сталого використання водних ресурсів, усвідомлюючи проблеми місцевої громади села Глибоке у відкритті другої частини корпусу дитячого садка «Калинка» протягом вересня – грудня 2013 року Молодіжна громадсько-екологічна організація «Наш дім – Манява» реалізувала проект «Будівництво інженерних мереж, водопостачання за каналізації у ІІ-му корпусі дитячого садка «Калинка». Реалізація проекту здійсненна в рамках проекту «Карпатська мережа підтримки розвитку місцевих громад», який реалізується  Асоціації органів місцевого самоврядування  «Єврорегіон Карпати – Україна» за фінансової підтримки Посольство Фінляндії в Україні.
Завдяки реалізації проекту в другому корпусі дитячого садка «Калинка» збудовано сучасну систему водопостачання, прокладено зовнішню та внутрішню каналізаційну мережу, відремонтовано дитячі туалети та придбано необхідний інвентар. Загальна вартість проекту становить 54945 гривень. Всі ці кошти використанні для проведення монтажно-будівельних робіт та придбання необхідного інвентарю.
«Завдяки проекту ми маємо можливість уже з лютого місяця 2014 року взяти на дошкільне виховання ще 22 дітей. Дані робота засвідчила користь від впровадження міжнародних проектів, результативність якого уже помітна», - зазначила Надія Тимків Глибоківський сільський голова.
Більше інформацію про проект в офісі організації.


Коментарі (0)

Коментувати

Молодіжна громадсько-екологічна організація "Наш дім - Манява"© 2003-2017/ All right reseved / Design by VWStudio /