МГЕО "Наш дім - Манява" » » В Україні 12 млн. осіб проживають в зонах можливого хімічного зараження - 6 Листопада 2011

11.12.2017 / Коментарів: 0 / Категорія: / Добавив: Гість

     12 млн. українців проживають у зонах можливого хімічного зараження потенційно небезпечних об'єктів на сьогоднішній день. Про це повідомив директор Департаменту пожежної безпеки Державної інспекції техногенної безпеки України Михайло Байтала. 
      "Всього в зонах можливого хімічного зараження цих об'єктів проживає близько 12 мільйонів чоловік", - сказав Байтала. За його словами, хімічно небезпечні об'єкти викликають особливе занепокоєння в МНС.
       "В Україні функціонують 1211 об'єктів промисловості, на яких зберігаються або використовуються у виробничій діяльності більше 805 тис. тонн небезпечних хімічних речовин, у тому числі понад 6 тис. тонн хлору, 176 тис. тонн аміаку і більше 623 тис. тонн інших небезпечних хімічних речовин ", - підкреслив пожежник.
        Він також додав, що тільки в Києві майже 2 / 3 території підпадає під можливі негативні наслідки надзвичайних ситуацій на хімічно небезпечних об'єктах.
      Як відомо, всього в Україні налічується більше 24 тис. потенційно небезпечних об'єктів, з яких 6,5 тис. відносяться до об'єктів підвищеної небезпеки. При цьому 41% із загальної кількості складають пожежонебезпечні об'єкти, 37% - вибухонебезпечні, 7,9% - хімічно небезпечні, 2,1% - радіаційно небезпечні, 1,85% - гідродинамічно небезпечних, 1,8% - біологічно небезпечні об'єкти.
       Найбільша кількість небезпечних об'єктів розташовано на території Донецької, Дніпропетровської, Запорізької, Харківської та Львівської областей. Про це повідомляє ТСН.ua.


Коментарі (0)

Коментувати

Молодіжна громадсько-екологічна організація "Наш дім - Манява"© 2003-2017/ All right reseved / Design by VWStudio /