МГЕО "Наш дім - Манява" » » В Україні надрукували першу «зелену» газету - 27 Березня 2011

14.12.2017 / Коментарів: 0 / Категорія: / Добавив: Гість

       Друк англомовного тижневика Kyiv Weekly переведено на папір вторинної переробки, повідомили УНІАН у прес-службі холдингу «Еволюшен Медіа».
Таким чином газета ініціювала в Україні кампанію у сфері періодичної преси, метою якої є забезпечення раціонального використання світових природних ресурсів і скорочення глобального рівня забруднення навколишнього середовища.
      «Ми запрошуємо всіх видавців друкованих ЗМІ в Україні послідувати нашому прикладу й перевести друк своїх видань на папір вторинної переробки. Ми просимо читачів газет і журналів не викидати їх після прочитання, а здавати в пункти прийому макулатури, щоб берегти від вирубки ліси – зелені легені планети, що все більше скорочуються», — говорить генеральний директор холдингу «Еволюшен Mедіа” Юлія ЛИТВИНОВА.
       Тижневик Kyiv Weekly видається в Києві з 2001 року. Разовий тираж 25 тис. екземплярів розповсюджується в Україні та за кордоном. Починаючи з №10(420) від 11 березня 2011 року, газета друкується на папері вторинної переробки й забезпечена логотипом зеленого кольору «Printed on recycled paper».
Холдинг «Еволюшен Медіа» є видавцем тижневиків «Коментарі:», Weekly.UA, Kyiv Weekly, Інтернет-порталів Comments.ua і UGMK.info, а також фотоінформації агентства PHL.


Коментарі (0)

Коментувати

Молодіжна громадсько-екологічна організація "Наш дім - Манява"© 2003-2017/ All right reseved / Design by VWStudio /