МГЕО "Наш дім - Манява" » » В Україні розробляють національну програму розвитку заповідників - 6 Листопада 2010

14.12.2017 / Коментарів: 0 / Категорія: / Добавив: Гість

      Мінприроди в листопаді 2010 року на засіданні Колегії Міністерства розгляне проект Загальнодержавної програми розвитку заповідної справи до 2020 року.
    Про це повідомив міністр охорони природного довкілля України Микола Злочевський в інтерв'ю "Економічним вістям".
      За словами Миколи Злочевського, ключовим завданням Мінприроди у сфері заповідної справи є встановлення чітких меж існуючих заповідників і вирішення спірних земельних питань при створенні нових.
    "Межі в натурі визначені менше, ніж у половині територій загальнонаціональних парків і заповідників, що і створює простір для зловживань", – пояснив міністр.
        Міністерство також має намір розвивати рекреаційні і туристичні проекти в заповідниках і природних парках.
       "У більшості національних парків відсутні власні програми розвитку. Ми поставили завдання перед керівниками заповідних зон – розвивати рекреаційні і туристичні програми: проводити фестивалі, створювати літні табори. Усі наші об'єкти природно-заповідного фонду повинні збільшити доходи від туристичної і рекреаційної діяльності мінімум в два рази, залучаючи нових відвідувачів і надаючи додаткові сервісні послуги. Ми зробимо наші природоохоронні об'єкти впізнаваними, у кожного в 2011 році з'явиться свій логотип, як у більшості європейських заповідників і парків", – повідомив міністр.
      Як зазначив Микола Злочевський, цього року завдяки Указам Президента заповідна територія України збільшилася на 225 тисяч гектарів:
     "Тепер природно-заповідний фонд України займає 5,7% території країни. Найближчим часом буде створений крупний міжнародний заповідник "Західне Полісся" на кордоні України, Польщі і Білорусі, а приблизно через півроку – українсько-польський заповідник "Розточчя".
        Про це повідомляє Прес-служба Мінприроди.


    


Коментарі (0)

Коментувати

Молодіжна громадсько-екологічна організація "Наш дім - Манява"© 2003-2017/ All right reseved / Design by VWStudio /