МГЕО "Наш дім - Манява" » » В Україну відкрили центр реабілітації для бурих ведмедів - 13 Грудня 2011

11.12.2017 / Коментарів: 0 / Категорія: / Добавив: Гість

   Сьогодні, 13 грудня, в Національному природному парку "Синевир" (Закарпатська область) відбулося відкриття реабілітаційного центру для бурих ведмедів.
    Як повідомляє прес-служба Мінекології, участь у церемонії взяли міністр екології та природних ресурсів України Микола Злочевський та голова Закарпатської облдержадміністрації Олександр Ледида.
    "Подібні реабілітаційні центри існують лише в окремих країнах Європи - Польщі, Угорщини, Румунії, Чехії, а на території України створення такого центру - унікальне і відбувається вперше", - зазначив М. Злочевський.
     Будівництво реабілітаційного центру для бурих ведмедів на території парку "Синевир" здійснено за кошти Державного фонду охорони навколишнього природного середовища. Метою створення ведмежого притулку є забезпечення природного середовища для реабілітації особин бурого ведмедя, які зазнали жорстокого поводження, постраждали від стихійного лиха і т. п.
    Поки в центр завезені два ведмеді. З часом тут розмістять ще 20 тварин, які до цих пір знаходяться незаконно в неприйнятних умовах - в ресторанах, на базах відпочинку і т. п.
    "За надзвичайно короткий термін - три місяці - були виконані неймовірно великі обсяги робіт. Я дякую всім, хто брав участь у створенні реабілітаційного центру для цих рідкісних і прекрасних тварин", - сказав М. Злочевський. Про це повідомляє УНІАН.


Коментарі (0)

Коментувати

Молодіжна громадсько-екологічна організація "Наш дім - Манява"© 2003-2017/ All right reseved / Design by VWStudio /