МГЕО "Наш дім - Манява" » » Відбулася колегія Державної служби заповідної справи - 20 Жовтня 2010

13.12.2017 / Коментарів: 0 / Категорія: / Добавив: Гість

       15 жовтня 2010 року в Міністерстві охорони навколишнього природного середовища відбулося засідання колегії Державної служби заповідної справи «Про підсумки роботи Державної служби заповідної справи та установ природно-заповідного фонду за 9 місяців 2010 року».
     Рішенням колегії директорам національних, біосферних та природних заповідників, національних природних парків доручено підготувати детальні кошториси та обґрунтування із залученням землевпорядних організацій та внести запити на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в постійне користування адміністраціям та щодо організації та встановлення меж територій ПЗФ в натурі. Окрім того, прийнято рішення до кінця 2010 року розробити проекти організацій території національних природних парків «Прип’ять-Стохід», Мезинський, Ічнянський та «Голосіївський». 
       Також директорам природоохоронних об’єктів, підпорядкованих Мінприроди України, було доручено розробити передпроектні пропозиції щодо розвитку рекреаційних об’єктів та маршрутів на 2011 – 2012 роки за рахунок власних коштів з фінансовим обґрунтуванням та схемою, передбачивши збільшення кількості відвідувачів території ПЗФ удвічі. Наступним кроком - забезпечити підготовку не менше двох проектних пропозицій та подати їх до міжнародних природоохоронних організацій, вжити заходів щодо розвитку міжнародного співробітництва установи.
       Рішенням колегії директорам заповідників також доручено протягом 2010-2011 року організувати та провести фестивалі зі специфіки діяльності установи, створити літні табори та забезпечити періодичний випуск газети, що висвітлює поточну діяльність установи.


Коментарі (0)

Коментувати

Молодіжна громадсько-екологічна організація "Наш дім - Манява"© 2003-2017/ All right reseved / Design by VWStudio /