МГЕО "Наш дім - Манява" » » Війни майбутнього вибухнуть через брак води - 1 Червня 2010

21.01.2018 / Коментарів: 0 / Категорія: / Добавив: Гість

        Жителі Індії і Китаю почали активну боротьбу проти забруднення питної води, що веде до дефіциту водних ресурсів. Аналітики вважають, що ситуація, що склалася, ставить під удар такі водоємні підприємства як Intel і Coca-Cola, яким доведеться вступити в боротьбу з місцевим населенням, яке використовує дорогоцінну рідину в сільському господарстві.
        "Вода стане наступним інструментом контролю, причому не лише в Китаї і Індії, але і у всьому світі", - упевнений Лі Хайфін, віце-президент очисної компанії Пекіні. "Війни майбутнього можуть початися через брак води", - застерігає він.
Приблизно 2,4 млрд. осіб живуть в стані "водного стресу" такі країни як Китай, відповідно до доповіді Тихоокеанського інституту в штаті Каліфорнія, відчувають небувалий дефіцит водних ресурсів, укупі із забрудненням довкілля, це веде до скорочення валового внутрішнього продукту Китаю приблизно на 2,3%.
         Згідно з прогнозами, попит на воду в найближчі два десятиліття подвоїться в Індії на 1500 мільярдів кубічних метрів, а в Китаї до 818 млрд кубометрів, тобто на 32% в основному за рахунок промислових споживачів води, таких як Coca-Cola, проте дефіцит водних ресурсів стосується в першу чергу населення країни, що, як передбачають експерти, може викликати запеклу боротьбу, вогнища якої вже спостерігаються в Індії та Китаї.


Коментарі (0)

Коментувати

Молодіжна громадсько-екологічна організація "Наш дім - Манява"© 2003-2017/ All right reseved / Design by VWStudio /