МГЕО "Наш дім - Манява" » » Вікна для сільських амбулаторій - 23 Листопада 2013

11.12.2017 / Коментарів: 0 / Категорія: / Добавив: ГістьУ новий опалювальний сезон — з новими вікнами. У Богородчанському районі тривають заходи з енергозбереження, втілити які допомагає україно-швейцарський проект співфінансуваня. Нещодавно було повністю замінено всі віконні конструкції в амбулаторії села Старі Богородчани.
Старобогородчанська амбулаторія загальної практики та сімейної медицини відтепер має 19 нових вікон. Найбільше таке оновлення втішає медичних працівників. Вони зазначають, що і ззовні приміщення стало охайнішим, і всередині вдається підтримувати температуру у межах санітарно-гігієнічних норм.
Марія Коляджин, лікар амбулаторії: «І вигляд кращий, і освітлення краще в кабінетах, і є збереження енергоресурсів».
Замінити вікна в амбулаторії вдалося завдяки ініціативності місцевої громади та допомозі районної влади, — пояснює сільський голова.
Ярослав Здерка, сільський голова Старих Богородчан: «У цьому проекті взяла участь громада села, яка внесла 4500 тисяч гривень для реалізації проекту».
Однак основну частину вдалося залучити завдяки співпраці зі Швейцарським бюро співробітництва, — розповідає керівник молодіжної громадської організації «Наш дім Манява» Микола Скиданюк. За десять років свого існування ця організація вже втілила 16 проектів на території Богородчанського району.
Микола Скиданюк, голова екологічної організації «Наш дім — Манява»: «Орієнтовна вартість проекту 446 тисяч, з яких майже вся частина коштів піде на проведення енергозберігаючих заходів, тобто на встановлення енергозберігаючих вікон та металопластикових дверей».
Завдяки такій фінансовій допомозі в районі планують повністю замінити вікна у 8 амбулаторіях і 15 ФАПах.
Богдан Нагорняк, голова Богородчанської РДА: «Поміняно вікна у 16-ти фельдшерсько-акушерських пунктах, у 9-ти лікарських амбулаторіях та у Богородчанській центральній і Солотвинській районних лікарнях».
Таке державно-приватне партнерство є дуже важливим, — наголосив керівник району. Адже дозволяє створити гідні умови для медичного обслуговування громадян.


Коментарі (0)

Коментувати

Молодіжна громадсько-екологічна організація "Наш дім - Манява"© 2003-2017/ All right reseved / Design by VWStudio /