МГЕО "Наш дім - Манява" » » Виставка-інсталяція “Знайдемо Вихід” – відходи, переробка, мистецтво - 7 Вересня 2010

14.12.2017 / Коментарів: 0 / Категорія: / Добавив: Гість

    З 7-11 вересня 2010 р. в Культурно-Мистецькому центрі Національного Університету "Києво-Могилянська Академія" відбудеться екологічна виставка-інсталяція "Знайди вихід". За грантової підтримки випускників програми "Обміну майбутніми лідерами" FLEX за спонсорства Бюро у справах освіти та культури Державного департаменту США.
    Метою виставки є підвищення рівеня обізнаності людей про можливість вирішення екологічних проблем шляхом персонального залучення. Виставка представлена у вигляді лабіринту, з якого необхідно знайти вихід. Лабіринт супроводжується інформаційними стендами, які ілюструють негативний вплив найрозповсюдженіших твердих побутових відходів, а також розповідають про методи переробки сировини та пункти її здачі у місті Києві.
    Основна ідея, яку захід прагне донести до відвідувачів, полягає у тому, що щоденний необдуманий вплив кожної людини на стан довкілля, на жаль, є негативним, і матиме незворотні наслідки для нашої планети в майбутньому . Проте кожному під силу змінити це,не відмовляючись від щоденних благ, і, водночас, не завдаючи шкоди природі.
     Відкриття 7.09.10 КМЦ НаУКМА за адресою вул. Іллінська, 9. 3 поверх.
М. Контрактова площа.
       Виставка відкрита у будні дні до 11 вересня

                                                                                                   Природа


Коментарі (0)

Коментувати

Молодіжна громадсько-екологічна організація "Наш дім - Манява"© 2003-2017/ All right reseved / Design by VWStudio /