МГЕО "Наш дім - Манява" » » Вівчарка вигодовує трьох тигренят, від яких відмовилася тигриця в Сочі - 16 Листопада 2012

13.12.2017 / Коментарів: 0 / Категорія: / Добавив: Гість

Швейцарська вівчарка стала прийомною матір'ю для трьох новонароджених уссурійських тигренят, від яких відмовилася тигриця у зоопарку санаторію "Жовтневий" в Сочі, повідомив РІА Новини директор санаторію Ольга Заславська.

Вона розповіла, що в четвер у пари тигрів - п'ятирічної Багіри та 12-річного Батира - народилися троє дитинчат, два самці і одна самка. Тигриця вже не в перший раз відмовляється вигодовувати кошенят. Співробітники зоопарку були готові до такої поведінки хижачки і заздалегідь стали підшукувати приймальню годувальницю серед собак.

"У четвер вночі до нас приїхала з Єйська швейцарська біла вівчарка Таллі з розплідника. Вона відразу прийняла тигренят, а сама повинна ощенитися днями", - пояснила Заславська.

Директор санаторію нагадала, що влітку тигренят Багіри рятувала від голодної смерті самка шарпея з Сочі. Тоді малюків віддали в будинок сочинців для вигодовування. Тепер вівчарка і тигренята живуть в зоопарку.

Незважаючи на те, що собачого молока недостатньо і новонароджених тигренят додатково будуть підгодовувати козячим молоком, працівники санаторію впевнені, що досвід з годувальницею-вівчаркою буде вдалим. Коли рідкісні хижаки підростуть, їх передадуть у московський цирк. Їх попередники два тижні тому потрапили в трупу красноярського цирку.

Амурський тигр (уссурійський або далекосхідний) занесений у міжнародну Червону книгу, в Росії ці звірі живуть в Приморському та Хабаровському краях. За даними останнього перепису, популяція налічує всього близько 450 особин.


Коментарі (0)

Коментувати

Молодіжна громадсько-екологічна організація "Наш дім - Манява"© 2003-2017/ All right reseved / Design by VWStudio /