МГЕО "Наш дім - Манява" » » З 1 вересня в шкільну програму вводяться нові уроки: "Цікава екологія" і "Корисні навики" - 13 Червня 2013

11.12.2017 / Коментарів: 0 / Категорія: / Добавив: Гість

     З 1 вересня в шкільну програму вводяться нові уроки: предмет з робочою назвою "Цікава екологія", і ще один — "Корисні навики", який цього року тестово проводився в сотні українських шкіл. 

     На уроках з "Цікавої екології", які передбачається проводити в ігровому форматі, школярів навчатимуть, як жити в гармонії із навколишнім середовищем, даватимуть і цілком практичні навики, наприклад, як сортувати сміття і навіщо це робити. А сама екологія подаватиметься як цікава і важлива професія. Уроки для 8-9-х класів проходитимуть раз на тиждень протягом семестру. Програму обіцяють підготувати за літо. Школи можуть ввести такі факультативи за бажанням. 

     А шкільний курс під назвою "Корисні навики", який матиме від 5 до10 годин на рік, покликаний допомогти дітям осягнути ті корисні речі, які зможуть пригодитися їм у житті: наприклад, танцювати вальс, зав’язувати галстук, сервірувати стіл, готувати їжу, поводитися за етикетом. Які саме навики освоювати, в класі зможуть визначити самостійно.


Коментарі (0)

Коментувати

Молодіжна громадсько-екологічна організація "Наш дім - Манява"© 2003-2017/ All right reseved / Design by VWStudio /