МГЕО "Наш дім - Манява" » » За останніми даними кількість біологічних видів на Землі досягло 1,9 млн - 1 Жовтня 2009

20.01.2018 / Коментарів: 0 / Категорія: / Добавив: Гість

Згідно з уточненими даними кількість біологічних видів на нашій планеті, відомих науці, досягло числа в 1,9 мільйона. По відношенню до останнього переліку рослин і тварин, який був складений австралійськими вченими ще три роки тому, приріст нових біологічних видів склав 114 тисяч - збільшення на 6.3%, повідомляє Inopressa з посиланням на The Guardian.

Всього, за оцінками авторів доповіді, на Землі живе 11 мільйонів видів живих істот, але багато хто з них зникнуть ще до того, як будуть виявлені. Складений всебічний список видів рослин і тварин, що живуть на планеті, був сформований вченими вже вдруге на замовлення уряду Австралії. Перший подібний список був складений в 2006 році.

Відомий британський натураліст сер Девід Аттенборо назвав доповідь "важливою точкою звіту для тих, хто прагне зберегти нашу планету для майбутніх поколінь". Вчені відзначають, що всього на нашій планеті мешкає від 3 до 100 млн видів, проте, більш реальним числом вчені називають 11 мільйонів.

Так, наприклад, Австралія ідентифікувала на своєму континенті 147 579 видів рослин і тварин, але вчені оцінюють, що є ще майже 500 000 різновидів, поки не знайдені і не ідентифікованих наукою. За останні три роки вчені відкрили в Австралії 48 нових видів рептилій, 8 жаб, 8 ссавців, 1 184 квіткових рослин і 904 павуків, кліщів та скорпіонів. Примітно, що 93% рептилій і 87% ссавців, що мешкають на австралійському континенті, в даний момент поки ніде не були виявлені на Землі.

Міністр з питань навколишнього середовища Австралії Пітер Гарретт відзначив, що уточнення списку біологічних видів рослин і тварин дозволить поліпшити роботу з охорони зникаючих видів на планеті.

 


Коментарі (0)

Коментувати

Молодіжна громадсько-екологічна організація "Наш дім - Манява"© 2003-2017/ All right reseved / Design by VWStudio /