МГЕО "Наш дім - Манява" » » Здійснюються рейдові перевірки на річках Івано-Франківщини - 1 Червня 2010

13.12.2017 / Коментарів: 0 / Категорія: / Добавив: Гість

        Незаконний вибір піщано-гравійної суміші є однією з найболючіших екологічних проблем Івано-Франківщини, яка навесні набуває особливої актуальності через сезонну активізацію будівельних робіт.
       Державна екологічна інспекція в Івано-Франківській області постійно проводить рейдові перевірки з метою недопущення несанкціонованого забору піщано-гравійної суміші з об’єктів водного фонду області.
         За 5 місяців 2010 року державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища в Івано-Франківській області проведено 69 рейдових перевірок. Рейди проводились на території Івано-Франківської міської ради, Снятинського, Косівського, Калуського, Рогатинського, Галицького, Надвірнянського, Тлумацького, Тисменицького, Коломийського, Богородчанського районів (ріки Бистриця Надвірнянська, Бистриця Солотвинська, Прут, Черемош, Лімниця, Дністер). За незаконний вибір піщано-гравійної суміші 166 порушників притягнуто до адміністративної відповідальності на загальну суму штрафів 13549грн, нараховано 45858грн. завданих довкіллю збитків.
        Державна екологічна інспекція через місцеві ЗМІ інформує жителів краю, що на території області функціонує низка кар’єрів, які мають дозволи на видобуток і реалізацію піску та каменю. Відповідно, з питання придбання цих будматеріалів радимо звертатись до підприємств, які працюють на законних підставах.


Коментарі (0)

Коментувати

Молодіжна громадсько-екологічна організація "Наш дім - Манява"© 2003-2017/ All right reseved / Design by VWStudio /