МГЕО "Наш дім - Манява" » Каталог статей » Свідомий вибір екологічно чистого будинку

Свідомий вибір екологічно чистого будинку

19.01.2018 / Коментарів: 0 / Категорія: / Добавив: Гість

Останнім часом, оточуючи себе комфортом, людина віддалилася від природи, віддаючи перевагу штучним ненатуральних матеріалами. У той же час, є будівельний матеріал, який протягом багатьох століть зберіг свою чистоту і екологічність. Цей матеріал - деревина, тому для того щоб жити в гармонії з природою необхідно будувати з деревини. Дерев'яні будинки - прекрасний спосіб, щоб відновити баланс. Екологічно чисті, при цьому дуже міцні, ці будинки мають ідеальний мікрокліматом, що дозволяє уникнути небезпеки поширення через повітря хвороботворних мікробів. Це ще раз підтверджує той факт, що дерев'яні будинки є зразком високоякісного житла, найбільш відповідного здоровому способу життя. І все це завдяки природним властивостям будівельного матеріалу - дерева. Сучасні види додаткової обробки дерева роблять його ще більш затребуваними на будівельних майданчиках. Протипожежна обробка робить дерево стійкішим до вогню, а антикорозійна - захищає його від гниття й усіляких видів грибка або цвілі.
Будівельні компанії використовують при будівництві різний деревний матеріал. Самим популярним і якісним є клеєний брус, по міцності в кілька разів перевищує просте дерево. При цьому всі природні властивості дерева зберігаються, завдяки тому, що склейка здійснюється нетоксичними видами клею. Наступним за популярністю є оциліндруванні  колоди, хоча останнім часом все частіше перевага віддається тесані деревині. Вважається, що будинок, побудований з обтесаних колоди, найбільш просякнутий "екологічним духом".
Будівельні компанії зможуть запропонувати вам проекти будинків, розраховані на самий вимогливий смак. Виходячи з ваших побажань, ви отримаєте у своє розпорядження одно-або двоповерховий будинок. Стилістика сучасних дерев'яних будинків, також знаходиться поза конкуренції. Природне тепле випромінювання дерева, в поєднанні з естетикою сучасного будівництва, робить їх неповторний і більше схожими на терем з казок, жити в такому терем одне задоволення.
Будівництво дерев'яного будинку - дуже відповідальний захід, що вимагає не тільки сил, але й значних грошових вкладень. Насамперед це пов'язано з тим, що весь процес будівництва від установки фундаменту до в'їзду в побудований будинок триває загальною тривалістю не менше двох років (з-за усадки деревини).
При всіх своїх позитивних якостях дерево ще є одним з не самих дорогих будівельних матеріалів, хоча у зв'язку з фінансовою кризою, в тому числі і в будівельній галузі, невідома динаміка цін на деревину у наступному році. Той факт, що дерев'яний будинок і дачний будинок перестали сприйматися як аналог, говорить про те, що дерев'яні будинки впевнено займають місце постійного місця проживання, хоча, це не заважає їм виконувати ще й роль дачі.
У будь-якому випадку, якщо ви хочете жити в екологічно чистому будинку, зберегти здоров'я вашої родини і просто отримувати задоволення від життя, то Вам просто необхідно будувати будинок саме з деревини.


Коментарі (0)

Коментувати

Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Регистрация | Вход ]
Молодіжна громадсько-екологічна організація "Наш дім - Манява"© 2003-2017/ All right reseved / Design by VWStudio /