МГЕО "Наш дім - Манява" » Каталог статей » Контроль за зміною клімату повинен стати всесвітнім – експерт

Контроль за зміною клімату повинен стати всесвітнім – експерт

11.12.2017 / Коментарів: 0 / Категорія: / Добавив: Гість

Глобальна зміна клімату робить необхідним контроль за цим процесом у світовому масштабі, так як він безпосередньо впливає на виробництво сільськогосподарської продукції на планеті, заявив керівник відділу навколишнього середовища та природних ресурсів аграрного інституту Франції Ріад Балагхі (Riad Balaghi) на Всесвітньому зерновому форумі в неділю в Петербурзі .

"Зміни клімату, які ми зараз спостерігаємо, вплинуть на виробництво сільгосппродукції, як у Росії, так і в усьому світі. Пов'язано це з підвищенням температури, зменшенням кількості опадів", - сказав він.

Зокрема, процеси кліматичних змін проявляються у збільшенні обсягів опадів і рівня моря в північних широтах. "В південних широтах, навпаки, спостерігається зниження кількості опадів. Цей клімат вже відрізняється від прогнозованого нами раніше", - зазначив Балагхі.

За його словами, у зв'язку з потеплінням у багатьох частинах світу будуть спостерігатися природні катаклізми, які посилюються з кінця 1970-х років. У багатьох країнах, зазначає експерт, будуть погіршуватися умови для ведення сільського господарства, особливо це стосується Австралії, Східної та Південно-Східної Азії, Південної Америки, Африки.

У Північній Америці, Європі та Росії, навпаки, очікується збільшення продуктивності аграрного сектора, однак ускладнюється зростанням захворювань рослин. При цьому в південній Європі врожаї впадуть.

"Треба поліпшити можливості контролю за зміною клімату. Потрібна інформація для розробки найкращої моделі прогнозування зміни клімату", - заявив Балагхі.


Коментарі (0)

Коментувати

Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Регистрация | Вход ]
Молодіжна громадсько-екологічна організація "Наш дім - Манява"© 2003-2017/ All right reseved / Design by VWStudio /