МГЕО "Наш дім - Манява" » Каталог статей » Про музей «Ведмедя»

Про музей «Ведмедя»

13.12.2017 / Коментарів: 2 / Категорія: / Добавив: Гість

Про музей «Ведмедя»

Музей бурого ведмедя було відкрито 14 жовтня 2006 року за ініціативиМузей Ведмедя Молодіжної громадсько-музей Ведмедяекологічної організації «Наш дім – Манява». Засновником цього єдиного музею в Україні є Скиданюк Микола Михайлович.

У такий спосіб члени організації та місцеві жителі вшанували чотирилапого звіра, адже він є господарем лісу, символом могутності та частиною нашої культури.

У невеликих кімнатах зібрано понад восьми десятків «ведмежих експонатів». Найголовнішим із них – чучело ведмедиці. Є тут і багато краєзнавчої літератури про життя Карпатського ведмедя. Також у музеї представлені сувеніри виготовлені місцевими жителями, ведмежі іграшки, глиняний гуцульський кахель, горнята, годинник.

Зараз в музеї створено виставку картин присвячених ведмежій тематиці та фотовиставку. (Їх кількість становить близько 100 штук:  з яких 10 картин та решта фотографії).

Музей ведмедяУ музеї створено невеличку бібліотеку також присвячену ведмедю. Тут є література як і українських так і зарубіжних науковців. Щодня наш музей відвідує велика кількість туристів, проводяться семінари та навчальні екскурсії.Робота місцевого майстра


Коментарі (2)

Опубліковано: 25.05.2010Спам
Чи можна дізнатися точну адресу музею?

Опубліковано: 19.01.2009Спам
ПРОШУ ПОВІДОМИТИ ЧИ ЗАЙМАЄТЕСЬ РОЗВЕДЕННЯМ У НАПІВНЕВІЛЬНИХ УМОВАХ БУРОГО ВЕДМЕДЯ ДЛЯ ЙОГО ПОДАЛЬШОГО ПОВЕРНЕННЯ У ПРИРОДНЄ СЕРЕДОВИЩЕ.

Коментувати

Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Регистрация | Вход ]
Молодіжна громадсько-екологічна організація "Наш дім - Манява"© 2003-2017/ All right reseved / Design by VWStudio /