МГЕО "Наш дім - Манява" » Каталог статей » Як провести вимірювання електромагнітного випромінювання?

Як провести вимірювання електромагнітного випромінювання?

13.12.2017 / Коментарів: 0 / Категорія: / Добавив: Гість

Людина, як і всі біологічні істоти, має власне електромагнітне поле, яке співпадає з природнім електромагнітним спектром Землі. Електромагнітні коливання впливають на організм людини протягом усього життя: координують роботу внутрішніх органів, головного мозку, керують обміном речовин і розподілом гормонів.
Численні побутові прилади, радіотелевізійні, радіолокаційні станції, базові станції стільникового зв'язку, високовольтні лінії електропередач тощо створюють навколо себе штучне електромагнітне поле. Воно вступає у дисонанс з полем людини і порушує процеси, що протікають у клітинах та органах. Всесвітня організація охорони здоров’я у 1995 році навіть затвердила термін «глобальне електромагнітне забруднення».
Нещодавно на порталі Labprice.ua з’явилася стаття про електромагнітне випромінювання і його негативний вплив на здоров’я людини (http://www.labprice.ua/ekologo-gigiyenichna_ekspertiza/yak_zmenshiti_negativnij_vpliv_elektromagnitnogo_viprominyuvannya_mobilnogo_telefonu).
Штучне електромагнітне випромінювання значно потужніше за природнє і займає діапазон частот від десятків герц до інфрачервоного діапазону. В результаті тривалого перебування під впливом електромагнітного випромінювання виникає головний біль, втомлюваність, роздратованість, погіршення пам'яті, гіпертонія, зниження працездатності, сонливість, нервові розлади.
В Україні межі електромагнітного випромінювання встановлюють «Державні санітарні норми і правила захисту населення від впливу електромагнітного випромінювання», які затверджені МОЗ України (№ 239 від 01.08.1996). Згідно з цим документом допустимий рівень становить 2,5 мкВт/см2, що у 40 разів менше за норми країн Євросоюзу. Але цей начебто гуманний закон часто порушується, і на практиці ми живемо в умовах значно більш шкідливих ніж європейці.
Тоді як вчені вже довели, що у місцевостях з надмірним рівнем електромагнітного опромінення більше ніж на 30 % підвищується ризик захворюваності органів дихання, алергічних реакцій і депресивних станів. Крім того, страждає репродуктивна функція – випадки безпліддя чоловіків і жінок збільшуються у 2 рази.
Фахівці НСФ «Отава» радять проводити вимірювання електромагнітного випромінювання не рідше 1 разу на рік. Зі свого досвіду вони переконалися в тому, що часто-густо у великих містах України рівень електромагнітного опромінення перевищує норми у 2, а то й у 20 разів.
Якщо проблема занадто високого рівня електромагнітного випромінювання викликає у вас серйозне занепокоєння, ви можете запросити професіонала, який проведе виміри електромагнітних полів у всіх місцях вашого будинку та поза його межами. Однією з таких організацій є вже згадана НСФ «Отава», що займається проведенням вимірювання напруженості магнітного поля і щільного електромагнітного випромінювання. За результатами проведених робіт ви, як замовник, одержите не лише результати вимірювання, а й рекомендації по зменшенню руйнівного впливу електромагнітного випромінювання на своє здоров’я.


Коментарі (0)

Коментувати

Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Регистрация | Вход ]
Молодіжна громадсько-екологічна організація "Наш дім - Манява"© 2003-2017/ All right reseved / Design by VWStudio /