МГЕО "Наш дім - Манява" » Каталог статей » Як визначити рівні магнітного та електричного полів у вашому життєвому просторі?

Як визначити рівні магнітного та електричного полів у вашому життєвому просторі?

11.12.2017 / Коментарів: 0 / Категорія: / Добавив: Гість

Сучасне життя неможливо уявити без електроенергії. Щодня ми вмикаємо освітлення, користуємося електроприладами, ліфтом та електротранспортом. Великі міста оплутані мережею високовольтних ліній електропередач, які не дивлячись на заборони нормативних документів, часто розташовані на катастрофічно близькій відстані від будинків. Небезпека криється в тому, що кожна електрична система передачі та розподілення електроенергії формує електромагнітні поля низької частоти, дія яких розповсюджується на десятки метрів.
Нещодавно на порталі Labprice.ua з’явилася стаття про вплив ліній електропередач як джерела постійного електромагнітного випромінювання на здоров’я людини (http://www.labprice.ua/ekologo-gigiyenichna_ekspertiza/linii_elektroperedach-dzherelo_postijnogo_elektromagnitnogo_viprominyuvannya).
Високовольтні кабельні лінії бувають не лише повітряні, а й підземні. Їх прокладають у спеціальних тунелях, що нерідко проходять під житловими будинками. Вже доведено негативний вплив магнітного та електричного полів на здоров’я людини, яка постійно перебуває під їх впливом. Наслідками такого сусідства стають захворювання серцево-судинної, нервової, репродуктивної та ендокринної систем.
Існують санітарні норми, що допомагають визначити рівні магнітного та електричного полів у вашому життєвому просторі. Безпечна зона починається там, де рівень електричного поля менший за 1 кВ/м.
Що стосується магнітної складової, то і тут діють певні стандарти. На території, де розміщено житлові будинки на висоті 1,8 м від поверхні землі, допустимими вважають значення від 0,32 до 33,15 мкТл, а от у середені приміщень на відстані 50 см від стіни рівень магнітного поля повинен становити 0,5 мкТл.
Ви можете навіть не підозрювати, звідки беруться ваші хвороби, тоді як їх прихованою причиною, цілком імовірно, є занадто високи рівні магнітного та електричного полів. Подивіться у вікно: якщо поряд з вашим будинком розташована лінія електропередач або трансформаторна підстанція, – ви у зоні ризику.
Допомогти вам визначити рівні магнітного та електричного полів можуть фахівці Науково-сервісної фірми «Отава», чиї дослідження включають не лише вимірювання, а й надання рекомендацій щодо вирішення виявленої проблеми. Наслідки перебування поряд з високовольтними лініями електропередач насправді дуже серйозні, тому краще застерегти себе і своїх близьких від цього негативного впливу.


Коментарі (0)

Коментувати

Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Регистрация | Вход ]
Молодіжна громадсько-екологічна організація "Наш дім - Манява"© 2003-2017/ All right reseved / Design by VWStudio /