МГЕО "Наш дім - Манява" » Каталог статей » Вібрація в оселі. Як захистите своє право на комфортні умови життя?

Вібрація в оселі. Як захистите своє право на комфортні умови життя?

13.12.2017 / Коментарів: 0 / Категорія: / Добавив: Гість

Вібрація в оселі. Як захистите своє право на комфортні умови життя?
За словами співробітників санітарно-епідеміологічних станцій, останнім часом мешканці житлових будинків все частіше скаржаться на вібрацію в оселі. Розташовані на перших поверхах ресторани та магазини роботою свого інженерного обладнання створюють сильну вібрацію несучих конструкцій будівлі, яка крім коливань, провокує додатковий шум. У квартирах нижніх поверхів тремтить посуд, а мешканці відчувають порушення роботи нервової, серцево-судинної системи та вестибулярного апарату. Постійне перебування у приміщенні під впливом такого стрес-фактору призводить до запаморочення, головного болю і так званої вібраційної хвороби.
Звинувачувати власника закладу, розташованого на першому поверсі, базуючись виключно на суб’єктивних негативних відчуттях, безперспективно. Нежитлові приміщення житлового будинку повинні відповідати певним санітарно-гігієнічним нормам, в тому числі щодо вібрації, а отже і починати переговори з протиборчою стороною можна лише з результатами експертизи.
Проблема підвищеної вібрації все частіше піднімається на різноманітних форумах в інтернет- просторі, де люди скаржаться на не завжди своєчасну реакцію санітарно-епідеміологічних служб або ж взагалі їх незацікавленість у вирішенні проблеми такого роду.
Для проведення вимірювання вібрації у вашому будинку ви також можете звернутися до науково-сервісної фірми «Отава». Її спеціалісти ретельно перевірять ваш будинок, належним чином оформлять результати проведеного дослідження і дадуть рекомендації щодо зменшення рівня вібрації, або ж взагалі усунення впливу цього негативного фактору.
Проведене вимірювання дозволить вам обґрунтувати свої скарги і спонукати власника приміщення першого поверху провести віброізоляцію. Якщо ж самостійно домовитися не вдасться, з одержаним документом ви можете шукати справедливості у міській адміністрації та інших контролюючих органах.
Вібрація – це лише один з багатьох факторів, які негативно впливають на людину під час її перебування у приміщенні. Окрім аналізу його впливу на ваше здоров’я НСФ Отава проводить вимірювання шуму, рівня забруднення повітря, радіації, електромагнітного випромінювання, а також комплексне еколого-гігієнічне дослідження, що дозволить об’єктивно зробити висновки про мікроклімат вашого житла та сприяти його покращенню.
Як-то кажуть, здоров’я у вас одне, і не треба боятися відстоювати свої права на нормальні умови життя. Просто робити це необхідно спираючись не на емоції, а на букву закону та точні цифри, одержані в результаті якісно проведеного вимірювання.


Коментарі (0)

Коментувати

Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Регистрация | Вход ]
Молодіжна громадсько-екологічна організація "Наш дім - Манява"© 2003-2017/ All right reseved / Design by VWStudio /