МГЕО "Наш дім - Манява" » Каталог статей » Вплив зміни клімату на види

Вплив зміни клімату на види

16.02.2019 / Коментарів: 0 / Категорія: / Добавив: Гість

Моніторинг більш ніж 10 000 популяцій хребетних (ссавців, птахів, риб, рептилій та амфібій) показав, що їх стало менше на 52% у період з 1970 по 2010 роки.
Зміна клімату, викликана людською діяльністю, посилює негативний вплив на екосистеми та види дикої природи, що, у свою чергу, безпосередньо призводить до швидкого вимирання видів. Оскільки все відбувається швидко, багато рослин і тварин не встигають адаптуватися.
Новий звіт WWF «Вплив змін клімату на види» ілюстровано показує, як саме зміни клімату змінюють екосистеми на конкретних прикладах.
«Зміни клімату впливають не тільки на людину через потепління, стихійні явища й підняття рівня океану. Значного впливу від цих процесів також зазнають окремі види та екосистеми у різних куточках планети. У цій публікації спеціально представлені найбільш харизматичні види, які не залишать байдужими нікого.

Певною мірою це є "види-парасольки", збереження яких означатиме збереження цілих екосистем, що є необхідними для існування цих харизматичних видів», – говорить Наталя Гозак, координатор проектів Всесвітнього фонду природу в Україні.

Публікація WWF "Наслідки змін клімату"

 


Коментарі (0)

Коментувати

Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Регистрация | Вход ]
Молодіжна громадсько-екологічна організація "Наш дім - Манява"© 2003-2017/ All right reseved / Design by VWStudio /