МГЕО "Наш дім - Манява" » Каталог статей » Забруднене міське повітря небезпечніше більше, ніж вважалося раніше

Забруднене міське повітря небезпечніше більше, ніж вважалося раніше

14.12.2017 / Коментарів: 0 / Категорія: / Добавив: Гість

     Учені в черговий раз довели, що забруднене міське повітря вкрай негативно позначається на здоров'ї людей. Автомобільний транспорт, промисловість, енергетика виробляють величезну кількість шкідливих викидів в атмосферу.
     Особливо це небезпечно в густонаселених містах і промислових районах. Тверді частинки згоряння палива (вугілля, бензину, нафти) є самим небезпечним чинником для здоров'я серця, стверджують дослідники з американської "Асоціації серця", повідомляє Медична Інформаційна Мережа.
      Медики відзначають, що якщо людина щодня вдихає забруднене повітря протягом декількох років у неї можуть виникнути проблеми з серцево-судинною системою, навіть якщо вона до цього була абсолютно здоровою. Більш того сьогодні вчені прийшли до висновку, що вплив забрудненого міського повітря на здоров'я людини сьогодні сильніше, ніж передбачалося раніше.
     Крім того, забруднення повітря призводить до істотного пошкодження молодого і здорового серця і підвищує ризик серцево-судинних захворювань та інфарктів. Це підтвердило дослідження, проведене Instituto Nacional de Pediatria в Мехіко, Університетом Монтани і Big Sky High School в Міссула (Мексика).
        Сьогодні Мехіко - одне з найбільш екологічно несприятливих міст у Північній Америці, де повітря містить високі концентрації мікроскопічних забруднюючих речовин, відомих як тверді частинки або ендотоксини. Ендотоксини - це фрагменти мертвих бактерій, які можуть проникнути в тіло шляхом додавання до твердих частинок. Вдихання екологічно брудного повітря сприяє хронічного запалення в органах, в першу чергу в серці, пояснюють медики. Спостерігаючи за молодими людьми у віці від 18 до 23 років, кардіологи зробили висновки, що забруднене повітря, в основному через активність небезпечних ендотоксинів, провокує сильне запалення навіть у серцях молодих людей, повідомляє АМІ-ТАСС. Особливо негативно вплив забрудненого міського повітря позначається на здоров'я людей у період міжсезоння та влітку. Вчені пояснюють це досить просто: при відкритих вікнах, в наші будинки поступає забруднене повітря з вулиці. А це, у свою чергу, негативно впливає не тільки на здоров'я і самопочуття наших близьких, але і на саму середовище, яке нас оточує.


Коментарі (0)

Коментувати

Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Регистрация | Вход ]
Молодіжна громадсько-екологічна організація "Наш дім - Манява"© 2003-2017/ All right reseved / Design by VWStudio /