МГЕО "Наш дім - Манява" » » «Заповідними стежками села Манява» - 16 Липня 2018

02.09.2018 / Коментарів: 0 / Категорія: / Добавив: Гість

Під такою назвою в селі Манява розпочато впровадження проекту, ініційованого членами молодіжної громадсько-екологічної організації «Наш дім – Манява» спільно з Манявським лісництвом та молоддю цього населеного пункту. Названий проект отримав підтримку у рамках проекту «Програма екологічних громадських ініціатив для Сходу та Заходу України», що реалізується Фондом розвитку громадських організацій «Західноукраїнський ресурсний центр» спільно з Міністерством екології та природних ресурсів України за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Чеської Республіки. 
Основною метою ініціативи є впровадження природоохоронних заходів на територіях природно-заповідних об’єктів села Манява та привернення уваги місцевих жителів до екологічних проблем краю. 
В рамках проекту протягом липня - вересня заплановано: встановити урни для сміття із дерев’яних жердин біля відпочинкових зон; облаштувати джерело з питною водою, перехід та пожежно-оглядову вишку в урочищі «Монастирецька»; облаштувати перехід та оглядовий майданчик на території гідрологічної пам’ятки природи місцевого значення «Манявський водоспад»; спільно з дітьми закласти шкілку з вирощування модрини польської; виготовити інформаційні вказівники з роз’ясненням правил поводження на території природно-заповідних об’єктів, карти та промопродукцію. 
До проекту будуть максимально залученні місцеві жителі та молодь, які своїм прикладом покажуть дітям, як необхідно берегти природу і створювати в ній щось нове (наприклад, посадити дерево чи облаштувати джерело).
Сподіваємося, що проект стане ще одним кроком до сталого розвитку Карпатського регіону та згуртує місцевих жителів довкола проблеми збереження довкілля. 
 


Коментарі (0)

Коментувати

Молодіжна громадсько-екологічна організація "Наш дім - Манява"© 2003-2017/ All right reseved / Design by VWStudio /