МГЕО "Наш дім - Манява" » Каталог статей

Характеристика мікробіологічних і біологічних забрудників води.

03.05.2009 / Коментарів: 0 / Категорія: Статті проекту / Добавив: manyava

            Повна характеристика джерел водозабезпечення крім даних хімічного  аналізу води має включати  ще й бактеріологічне і біологічне дослідження. Гідро біонти, які населяють водойми, впливають не лише одні на одних, а й на навколишнє  середовище,  тобто на якість води у водоймах. Їх поділяють на плактон, бентос, нейстон і пагон. До плактону належать організми, які населяють водойму на всю глибину – від дна до поверхні. Серед них розрізняють плаваючі, пасивно плаваючі та напівпідводні.


Детальніше

Роль прибережних захисних смуг у збереженні малих річок Карпат.

02.05.2009 / Коментарів: 0 / Категорія: Статті проекту / Добавив: manyava

Прибережена захисна смуга – частина водоохоронної зоні відповідної ширини вздовж річки, моря, навколо водойм, на якій встановлено більш суворий режим господарської діяльності, ніж на решті території водоохоронної зони.


Детальніше

Звіт по інформаційних запитах у рамках проекту "Карпатські джерела"

04.04.2009 / Коментарів: 0 / Категорія: Статті проекту / Добавив: manyava

Вступ.

            Забезпечення найголовнішої потреби людини – потреби чистої води – є невід’ємною  частиною функціонування екосистеми.  Людство вже вкінці 70 – х років минулого століття  почало усвідомлювати проблеми щодо забезпечення  людства якісною питною водою. У 2000 році на засідання Генеральної  Асамблеї ООН була прийнята Декларація  Тисячоліття. Основна мета Декларації  - поліпшення стану довкілля шляхом впровадження механізмів Сталого розвитку. Країни учасник, які підписали цю Декларацію взяли на себе обов’язок реалізувати її у своїй країні. Однак практика показує, що виконання цієї Декларації відбувається на низькому рівні.


Детальніше

Проект "Карпатські джерела"

31.01.2009 / Коментарів: 0 / Категорія: Новини проекту / Добавив: manyava

З лютого місяця МГЕО "Наш дім - Манява" розпочинає реалізувати проект "Карпатські джерела"


Детальніше
Молодіжна громадсько-екологічна організація "Наш дім - Манява"© 2003-2017/ All right reseved / Design by VWStudio /