МГЕО "Наш дім - Манява" » » 15 листопада, у всьому світі відзначається День вторинної переробки сміття - 16 Листопада 2012

12.12.2017 / Коментарів: 0 / Категорія: / Добавив: Гість

5 листопада під усьому світі відзначається День вторинної переробки. В цей день в більшості країн світу за традицією проводяться семінари, екскурсії та інші заходи, метою яких є ознайомлення всіх верств населення, а також підприємств і організацій, з аспектами переробки сміття та важливістю збору вторинної сировини. Екологи всього світу ставлять перед собою мету кардинально змінити ставлення всіх громадян до серйозної сьогодні проблемі утилізації твердих побутових відходів.
Примітно й те, що необхідність збільшити вторинну переробку відходів усвідомлюють і в Україні.
День вторинної переробки відходів, або День рециклінгу, почали відзначати в 1997 році в самій промислово розвиненою і найбруднішою країні світу - США. Сьогодні американці одні з небагатьох націй, хто серйозно піклуються про вторинну переробку пластику, алюмінію й інших сучасних матеріалів і металів.
У День вторинної переробки відходів в США щорічно оприлюднюють важливі урядові звіти про те, скільки пластикових пляшок було перероблено за звітний період на душу населення, як поступати з макулатурою і скільки потрібно алюмінієвих баночок, щоб побудувати літак.
У багатьох країнах світу проводять виставки найцікавіших і забавних прикладів вторинного використання сміття.


Коментарі (0)

Коментувати

Молодіжна громадсько-екологічна організація "Наш дім - Манява"© 2003-2017/ All right reseved / Design by VWStudio /