МГЕО "Наш дім - Манява" » » Година Землі 2014: зроби свій внесок у майбутнє Планети! - 29 Березня 2014

16.02.2019 / Коментарів: 0 / Категорія: / Добавив: Гість

У суботу, 29 березня 2014 року, о 20:30, Україна вшосте підтримає кампанію «Година Землі», яка є світовою ініціативою Всесвітнього фонду природи WWF! Україна підготувала ряд заходів, мета яких – стимулювати інтерес громадськості до проблеми зміни клімату та провести Годину Землі цікаво й весело.На сьогодні свою участь у всесвітній кампанії підтвердили 34 міста України, серед яких – Київ, Одеса, Чернівці, Харків, Львів, Полтава та інші. Давайте об’єднаємо свої дії для піклування про планету!
Година Землі – щорічна міжнародна кампанія, яка проводиться Всесвітнім фондом природи (WWF). Ми закликаємо всіх – приватних осіб, освітні заклади, громадські організації та комерційні установи – вимкнути світло на одну годину, щоб привернути увагу до питань зміни клімату та споживання природних ресурсів, та «енергетично» об’єднати людство. Година Землі 2014 має на меті продемонструвати урядам країн світу, бізнес-організаціям та просто людям, що у боротьбі за майбутнє Планети діяти необхідно вже зараз, і кожен з нас може змінити світ на краще!
Цього року WWF в Україні пропонує кожному зробити більше, аніж просто вимкнення світла. На сайті www.ecomap.org вкажіть на екологічну проблему свого регіону та вирішуйте її разом з усією Україною. Ви можете також долучитися до вирішення інших питань або просто проголосувати за проблему, якщо вважає її важливою та першочерговою для вирішення.


Коментарі (0)

Коментувати

Молодіжна громадсько-екологічна організація "Наш дім - Манява"© 2003-2017/ All right reseved / Design by VWStudio /