МГЕО "Наш дім - Манява" » » Каналізаційні стоки з готелів та готельчиків на Верховинщині зливають у річку? - 22 Червня 2015

22.03.2019 / Коментарів: 0 / Категорія: / Добавив: Гість

Журналісти місцевого сайту Верховини днями на одному із туристичних форумів натрапили на досить актуальну тему, суть якої полягає в тому, куди діваються каналізаційні стоки з місцевих готелів та готельчиків Верховини. За результатами різних дописів верховинців, медійники дійшли невтішного висновку, що скоріш за все – відходи потрапляють в річку.
Для підтвердження вони наводять кілька висловлювань, що зробили відвідувачі форуму: "Довелось ночувати у верховинському готелі. Частина подвір'я перекопана. Господар розширює бізнес, видно канави для прокладання каналізаційних труб. Пошук колодців-відстійників завершився невдачею. Готельне господарство виходить на берег річки, де стоїть неприємний запах каналізації. Таких готельчиків у Верховині чимало. Поки громада б'ється як риба об лід в надії врятувати Черемош від мініГЕС, місцеві жителі перетворюють річку в клоаку..."
Така ситуація і справді може бути загрозливою не тільки для Верховинщини, але і всіх Карпат.
«Хотілося б почути відповідь міських і районних чиновників та відповідних служб з цього приводу. Чи мають вони інформацію про діяльність кожного готелю, садиби? Чи проводиться перевірка їх роботи, особливо щодо каналізаційної системи?
...Всі ми боремося проти забудови наших гірських річок малими гідроелектростанціями, в той час самі руйнуємо їх екосистему: засмічуємо береги різним сміттям та просто виводимо труби з наших туалетів в річку...», - зазначають журналісти.

За інформацією: http://zmist.if.ua


Коментарі (0)

Коментувати

Молодіжна громадсько-екологічна організація "Наш дім - Манява"© 2003-2017/ All right reseved / Design by VWStudio /