МГЕО "Наш дім - Манява" » » Проблема збереження водних ресурсів в Україні набуває загальнонаціонального значення - 4 Червня 2010

14.12.2017 / Коментарів: 0 / Категорія: / Добавив: Гість

        Проблема збереження водних ресурсів та питання поліпшення стану джерел і мереж водопостачання в Україні набуває загальнонаціонального значення. Про це заявив сьогодні на "круглому столі" в УКРІНФОРМі на тему "Стан навколишнього середовища. Екологічне майбутнє України" голова Народної Екологічної партії Валентин Сердюк. За його словами, сьогодні за запасами води, придатної для пиття, Україна займає дуже низькі місця серед країн світу. Причина цього - погані очисні споруди, невпорядковані смітники. "Питна вода, якою користуються українці, не відповідає установленим стандартам", - наголосив В.Сердюк. На круглому столі акцентувалося, що, на жаль, в Україні, особливо за останні роки, порушуються порядок зберігання отрутохімікатів, не дотримуються вимоги внесення органічних добрив у грунт. Народна Екологічна партія, екологічні та природноохоронні громадські організації країни звертають увагу Верховної Ради, уряду до проблем зберігання та використання отрутохімікатів, забруднення грунтів та водних ресурсів, що ускладнює і так вкрай негативну екологічну ситуацію в Україні.
       Вони вимагають привести чинне законодавство України щодо питної, фасованої води централізованого і нецентралізованого водопостачання до рівня європейського. Втім учасники прес-конференції позитивно оцінили підписаний наказ головного державного санітарного лікаря України від 12 травня 2010 року N400, яким затверджено державні санітарні норми і правила "Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною".
                                                                                                       Джерело: Укрінформ


Коментарі (0)

Коментувати

Молодіжна громадсько-екологічна організація "Наш дім - Манява"© 2003-2017/ All right reseved / Design by VWStudio /