МГЕО "Наш дім - Манява" » » Проголошення ініціативи Global 100% RE Ukraine - 2 Лютого 2019

16.02.2019 / Коментарів: 0 / Категорія: / Добавив: Гість

Україна не лише інтегрується в європейське та глобальне співтовариство, а йде "в ногу з часом" у всіх сучасних інноваційних прогресивних тенденціях. Це унікальна подія, що відкриває унікальні можливості, але водночас передбачає величезну відповідальність. Таким об'єднанням Україна заявляє про свій план і свою стратегію переходу на чисту енергію.
Перехід на 100% відновлюваних джерел енергії – це не інновація, це життєва необхідність для всього людства. Для України – це ще й втілення національної ідеї про енергетичну, а з нею і політичну незалежність. Україна здатна забезпечити себе повністю і на додаток експортувати енергію, згенеровану з відновлюваних джерел.
Учасниками ініціативи стали:
- Українська вітроенергетична асоціація (УВЕА).
- Біоенергетична асоціація України (БАУ)
- Асоціація сонячної енергетики України (АСЕУ)
- Українська Воднева Рада (УВР)
- Українська асоціація відновлюваної енергетики (УАВЕ)
- ПрАТ МХП
- ГК Метрополія
- Офіс Амбасадора відновлюваної енергії (ОАВЕ)
Найближчим часом буде створена організаційна структура платформи Global 100% RE. UKRAINE. Відкрито офіс в Україні та штаб-квартира в місті Бонн під юрисдикцією ЄС для більш ефективної співпраці з міжнародними партнерами та організаціями та більш глибокої інтеграції в Європейські процеси та ініціативи. Складена програма дій платформи на 2019 рік з підтримки досягнення національних цілей у сфері відновлюваної енергетики, насамперед для того, щоб надати певні гарантії інвесторам та заохотити до розвитку новітніх технологій та інновацій у цій сфері. Це дозволить якісно презентувати Україну на зовнішньому ринку та акумулювати проекти для України із-за кордону.
 


Коментарі (0)

Коментувати

Молодіжна громадсько-екологічна організація "Наш дім - Манява"© 2003-2017/ All right reseved / Design by VWStudio /