МГЕО "Наш дім - Манява" » » Тиждень клімату розпочався в Україні - 20 Вересня 2009

14.12.2017 / Коментарів: 0 / Категорія: / Добавив: Гість

На Україні 18-26 вересня вперше проходитиме Тиждень клімату. Як повідомили в Представництві Організації Об'єднаних Націй в Україні, разом з цією установою організаторами акції виступили мережа Глобального договору, програма Волонтери ООН, а також громадські, студентські організації та приватні компанії.

"Зміна клімату ставить людство перед рішучим вибором. Ми можемо уникнути катастрофічних наслідків зміни клімату для майбутніх поколінь, якщо укладемо нова міжнародна угода, яка б регулювала рівень викидів парникових газів в атмосферу після завершення дії Кіотського протоколу в 2012 році", - відзначають в ООН.

Заради цього 7 грудня 2009 лідери 192 держав-членів ООН зберуться в Копенгагені (Данія), щоб знайти спільні шляхи вирішення одного з найбільших викликів сьогодення, що стоїть перед людством - зміна клімату.

Досягнення угоди до закінчення зустрічі 18 грудня буде залежати не тільки від політичних переговорів, але і від суспільного тиску в усьому світі. Для залучення підтримки світової громадськості до даної проблеми, ООН вперше проведе глобальну Тиждень клімату, яка буде відзначатися в більш ніж 100 країнах світу, в тому числі, в Україні.

Вчора, 19 вересня, в рамках Тижня в Україні почалася соціальна рекламна кампанія "Заключим угода!", Ініційована в рамках Національної кампанії "Прямуй на зелене".

Під час акції буде проведено збір підписів під петицією, яку Генеральний секретар ООН представить світовим лідерам, щоб нагадати, що вони повинні укласти в Копенгагені справедливе, збалансоване та ефективне угоду заради підвищення зеленого зростання, захисту нашої планети і побудови більш стійкою, процвітаючої глобальної економіки, від якої отримують переваги всі нації і народи, повідомляє УНІАН.


Коментарі (0)

Коментувати

Молодіжна громадсько-екологічна організація "Наш дім - Манява"© 2003-2017/ All right reseved / Design by VWStudio /