МГЕО "Наш дім - Манява" » » В Україні вводиться екологічне маркування товарів - 1 Червня 2011

14.12.2017 / Коментарів: 0 / Категорія: / Добавив: Гість


     Постанова КМУ від 18.05.2011 р. №529 «Про затвердження Технічного регламенту з екологічного маркування »  Кабінет Міністрів затвердив Технічний регламент з екологічного маркування і визначив Міністерство екології та природних ресурсів відповідальним за застосування цього Технічного регламенту та здійснення контролю за дотриманням його вимог.
      Технічний регламент розроблено з урахуванням Регламенту Європейського Парламенту і Ради ЄС від 25 листопада 2009 р. 66/2010/ЄС про знак екологічного маркування Європейського Союзу.
    Технічний регламент встановлює вимоги щодо присвоєння і застосування необов’язкового (добровільного) екологічного маркування в Україні, регламентує процедуру розроблення та перегляду екологічних критеріїв.
    Дія Технічного регламенту поширюється на товари та послуги, що постачаються для розповсюдження, споживання чи використання на ринку України і надаються за плату або безоплатно.
      Дія Технічного регламенту не поширюється на: лікарські засоби, призначені для використання людиною; ветеринарні препарати; медичні вироби; товари, що містять речовини, препарати та суміші, класифіковані відповідно до нормативів та стандартів України як токсичні, мутагенні, канцерогенні, небезпечні для навколишнього природного середовища, крім окремих категорій продукції, які технічно неможливо замінити альтернативними або загальні екологічні характеристики продукції значно вищі порівняно з іншою продукцією цієї ж категорії, за обов’язкової умови, що вміст небезпечних речовин не перевищує 0,1 відсотка маси продукції.


Коментарі (0)

Коментувати

Молодіжна громадсько-екологічна організація "Наш дім - Манява"© 2003-2017/ All right reseved / Design by VWStudio /