
Перелік екологічно небезпечних об’єктів області
Перелік екологічно небезпечних об’єктів області
Детальніше
Перелік екологічно небезпечних об’єктів області
Івано-Франківська область об'єднує гірські, передгірні та рівнинні ландшафти. Кожному з них властивий свій специфічний рослинний покрив. Тому і тепер, і в минулому флора Івано-Франківщини характерна і багатством, і строкатістю флористичних елементів. На території області одночасно ростуть бореальні і європейські неморальні, монтанні, гірсько-диз'юнктивні та степові види.
В межах області виявлено такі типи і відміни ґрунтів: 1) дерново-підзолисто-глеєві; 2) опідзолені: а) світло-сірі опідзолені, б) сірі опідзолені, в) темно-сірі опідзолені; 3) чорноземи опідзолені; 4) чорноземи глибокі мало гумусні; 5) лучно-болотні; 6) болотні; 7) торфовища низинні; 8) дернові; 9) бурі гірсько-лісові; 10) буроземно-підзолисті; 11) гірсько-лучно-буроземні.
Івано-Франківська область розміщена на заході України, недалеко від географічного центру Європи. ЇЇ територія лежить у середніх широтах, помірному кліматичному поясі.
Івано-Франківська область (до 1962 року – Станіславська область) була утворена 4 грудня 1939 року. Обласний центр – місто Івано-Франківськ. Область розташована на південному заході України і межує з Львівською, Тернопільською, Чернівецькою та Закарпатською областями. На крайньому півдні область межує з Румунією.
На думку вчених, потепління клімату, якому в тому числі сприяє накопичення в атмосфері вуглекислого газу, і частота виникнення зсувів взаємопов'язані
Ніщо, навіть створення величезних плантацій дерев, призначених для поглинання вуглекислого газу, не може стати життєздатною альтернативою радикального скорочення викидів парникових газів. Людство не зможе вирішити свою проблему за допомогою посадки дерев - вони не зможуть поглинати постійно зростаючу кількість викидів вуглекислого газу в атмосферу.
Перелік екологічно небезпечних об’єктів Івано-франківської області
Основні екологічні проблеми Івано-Франківської області
Чисельність міського населення безперервно зростає.
Важливими проблемами регіонального рівня є, зокрема, стан малих річок та збереження біорізноманіття. Розглянемо, як приклад, стан зазначе-них питань в Україні.
1. Сучасні тенденції розвитку народного господарства
2. Екологічний стан територій адміністративних областей
1.Причини змін екосистем України.
2. Соціальні й екологічні проблеми регіонів України.
1. Вступ. Екологічні проблеми території України.
2. Предмет і завдання регіональних екологічних проблем, екосистеми, як об’єкт дослідження регіональних екологічних проблем, методи дослідження.
3. Класифікація екологічних проблем по різними критеріями.
4. Види антропогенного впливу на природу.
Доки ви ще не встигли надто порадіти ранній весні: виявляється, не така вона й корисна. Про те, як тепло та глобальне потепління впливають на наше здоров'я, знають учені.
Проблеми з серцем, астма та алергія, зростання рівня суїцидів – на все це може впливати погода. Про це пише The Huffington Post.
Слово “екологія” походить від грецьких слів oikos – дім, помешкання, місце перебування, та logos – наука.
На краю лісу на півночі Норвегії видає глухий гул незвично приваблива гідроелектростанція. Øvre Forsland — великий стрибок вперед від незграбних електростанцій, що служили нам досі. Вона більше схожа на елегантний будинок з телевізійного шоу.
Військово-промисловий комплекс (ВПК) є одним з основних природокористува-чів, вплив яких на природне середовище виявляє великий руйнівний потенціал
На навколишньому середовищі діяльність ВПК негативно позначається не тільки
під час війни, але і у мирний період [1 - 3].